Alfabant Ambalaj Sanayi

Bugün tüm operasyonlar da kullanılan 20'yi aşan makine parkıyla müşterilerine hızlı ve kaliteli hizmet verme hedefini sürdürmektedir. 2009 yılında ithalatını yaptığı bazı ürünleri Türkiye’ de üretme kararı almış ve ilk üretimine 2011 yılında başlamıştır. Şu anda 1 Holmelt sürüm hattına sahiptir. Üretim tesisimiz, İkitelli Organize Sanayi Bölgesinde, kesim, aktarım, laminasyon ve paketleme operasyonları ile dağıtım sevkiyat  deposu, İkitelli Org. San Bölgesinde bulunmaktadır.

Kalitesi müşterileri tarafından tercih edilerek onaylanan firmamız, Firmamız kendi bünyesinde kurduğu test laboratuarı ile tüm bant testlerini uluslararası standartlarda son teknolojik test cihazlarıyla yapabilmektedir. 

Değerlerimiz

Toplumsal Sorumluluk İnsana Saygı Topluma Katkı Paylaşım Tutarlılık Güvenilir olmak Sistemli olmak Kararlı olmak Veri ve bilgiye dayanmak

Misyonumuz;

Toplam Kalite Standartları çerçevesinde tüm müşterilerimize;

Kaliteli

Her zaman belirlenen standartlarda üretim gerçekleştirerek

Rekabetçi

Kaliteyi en uygun fiyata sağlayarak

Talep ve ihtiyaçları karşılayan

Yeniliğe ve sürekli gelişmeye açık olarak

Dinamik bir takım çalışması ile zamanında

(Çevreye saygı, sağlık ve emniyeti ön planda tutarak) ürünler sunmaktır.

Vizyonumuz;

Sürekli iyileştirme ve geliştirme faaliyetleriyle ürün çeşitliliğimizi arttırarak müşterilerimize en iyi kaliteyi sunabilmek; konumunda yurt içinde lider, yurt dışında önde gelen firmalardan olmaktır.